Pivarootsi tuulik › Vaatamisväärsused › Paatsalu puhkekeskus

Paatsalu puhkekeskus

Paatsalu Puhkekeskus asub looduslikult kauni Paatsalu lahe ääres Varbla vallas Pärnumaal. Kena männiku ja kadakatega ümbrus ning imelised merevaated. Puhkekeskus asub vahetult mere kaldal.

Tegemist on endise Polümeeri puhkemajaga. Puhkekeskus majutab kuni 40 inimest, lisaks on telkimiskohti kuni 50-le inimesele, caravani kohti 5. Kompleksi kuuluvad saun välibasseiniga, 12 tuba 2-4 kohalist, aiamajad, spordiplatsid.
Puhkekeskusel on ka oma sadam, mida merepoolt tulija saab vabalt kasutada kuhu sõidab sisse kuni 1,5m-se süvise alusega (soovitav kasutada juhendajat). Võimalus on harrastada kõikvõimalikke veespordialasid alates ujumisest kuni kaugpurjetamiseni välja. Eriti sobiv paik erinevate ürituste, firma suvepäevade, kokkutulekute ja muidu väljasõitude ning aktiivse puhkuse korraldamiseks.
Vaikust ja rahu armastavale perele on meil välja pakkuda teisel pool Paatsalu lahte asuv Hõbesalu puhkemajake oma privaatse sadama ja paadiga. Majake mahutab kuni 6 inimest ja asub Puhkekeskusest vaid ühe meremiili kaugusel.

Lisaks on kohapeal võimalik tutvuda igasugu huvitavate vaatamisväärsustega. Neist merel üks huvitavamaid Eestis - Oosäär ehk kuradisild on omapärane laid, mis on umbes 4,5 km pikk ja 5-10 m lai. Laiu kohta on olemas legend, et kurat tahtnud minna Saaremaale ja hakanud öösel silda ehitama, aga enne kui sild valmis sai, jõudis hommik kätte ja kuradil jäi silla ehitamine pooleli.

Lisainfo

OÜ Paatsalu Puhkekeskus, Varbla vald, 88204 Pärnumaa
tel. +372 5138 000
http://www.paatsalu.ee e-post: info@paatsalu.ee

 

Vaata lisaks
eesti soome inglise rootsi vene itaalia prantsuse saksa
Kontakt