Pivarootsi tuulik › Tuulik › Erilised peoruumid, söögisaal avatud köögiga ja saunaruumid

Erilised peoruumid, söögisaal avatud köögiga ja saunaruumid

Tuuliku avatud kööginurk Saun tuulikus-puhkeruum

Tuuliku avar söögisaal

Saun tuulikus-pesuruum

Tuuliku söögisaali vaade

Esimest korrust kasutati vanasti teravilja ja jahu laadimiseks, selleks ka kahed väravad, et hobuvankriga läbi sõita.

Täna asub tuuliku esimesel korrusel       suur söögisaal avatud köögiga ja veel saunaruumid; riietus-, pesu- ja leiliruum ning WC.

Konsultatsioonid Alustavale maaturismi ettevõtjale  (planeerimine, ehitamine, sisustamine, müügitöö, erinevate teenuste pakkumine) Helistage ja saate teada rohkem 56222353

Visioon

Meie külaline,                                          valides endale parimat puhkuseteenust,            tuleb meeldejääva elamuse saamiseks Pivarootsi tuuliku puhkekülla.

Missioon

Puhates Pivarootsi tuuliku puhkekülas,  saab meie külaline rõõmusära silmadesse ja kasutades aktiivseks puhkuseks loodud võimalusi uue energia tiibadesse.

Meie külalised on enamuses ettevõtete suvepäevad ja firmapäevad, ametkondade ja koolituste seminaarid, sõprade ja sugu-võsade kokkutulekud ning sünnipäevade tähistajad. Eriti oodatud on pereturistid koos väikeste laste ja pereisadega. Aktiivseks puhkuseks on meil tenniseväljak, rannavõrkpalliväljak, minigolfirajad, laste mängumaja, batuut, korvpallirõngas, jalgrattad. Loodusmatkad giidiga, linnuvaatlus, paadiga merele, kalapüük, püstkoda grillimiseks ja piknikulauad ning mererand 600 m kaugusel. Harrastusi on mitmeks päevaks. Looduslikult kaunis ja privaatses Pivarootsi tuuliku puhkekülas jääb puhkamiseks ühest päevast väheseks.

Kaugele ei ole sõita Haapsallu, Pärnusse või Saaremaale kontserdile, vabaõhu etendusele või minna õhtul restorani söögielamust nautima. Pakume puhkust gruppidele koos toitlustamisega ja soovi korral ka ilma.        Kõik vajalikud kööginõud on meil olemas. Meeldivad on välismaalaste üllatus- ja tänusõnad vastuvõtjatele.

Vaata lisaks
eesti soome inglise rootsi vene itaalia prantsuse saksa
Kontakt